Klipsch Heresy III orzechowy

10 998,00 zł
Brutto
Ilość

Czas dostawy: 48h

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Klipsch Heritage Heresy III

 

ODROBINA HEREZJI JEST DOBRA DLA DUSZY

Ze względu na swój rozmiar, Heresy oferuje największą swobodę umiejscowienia spośród głośników serii Heritage. Od debiutu w 1957 roku, ten trójdrożny głośnik tubowy wciąż zapewnia inspirujące brzmienie Klipsch, tak znane i kochane przez naszych miłośników z całego świata.

ZAPROJEKTOWANE I WYKONANE W USA PRZY UŻYCIU KRAJOWYCH I IMPORTOWANYCH KOMPONENTÓW

Głośnik Klipsch Heresy III jest świadectwem jakości, jakiej wymaga Klipsch od każdego ze swoich produktów audio. Pamiętasz wspaniały dźwięk? My również. Obudowa Klipsch Heresy III jest nadal produkowana przez rzemieślników z Hope, Arkansas w USA. Tak jak chciał tego Paul W. Klipsch (PWK).

KOMPAKTOWY, TRÓJDROŻNY GŁOŚNIK

Heresy zadebiutował w 1957 roku jako kompaktowa trójdrożna konstrukcją wykorzystującą 12-calowy głośnik niskotonowy oraz tubowy głośnik średniotonowy i wysokotonowy. W 2006 roku Heresy III został udoskonalony dzięki zastosowaniu mocniejszego głośnika niskotonowego i bi-wiring, a także kompresyjnych przetworników wysokotonowych i średniotonowych, jak również tytanowej membranie dla płynnej i dokładnej definicji.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Biorąc pod uwagę stosunkowo niewielki rozmiar, nic nie brzmi tak doniośle, czy wydajnie, jak Heresy III. Model ten oferuje największą elastyczność pod względem umiejscowienia z serii Heritage. Pochylona podstawa kolumny może zostać odłączona przy jej ustawianiu.

SPÓJNE DREWNIANE WYKOŃCZENIE

Klipsch w serii Heritage stosuje tylko dopasowane do siebie drewniane forniry. Utrzymywane są one w kolejności, delikatnie cięte z tego samego kawałka drewna i precyzyjnie układane tak, aby w miejscu łączenia powstało odbicie lustrzane - jak strony książki. Nadaje to każdemu z głośników estetyczny i spójny wygląd, a ten jest cenniejszy niż jakiekolwiek inne wykończenie.

DOPASOWANE PARY

Wykończenie każdej pary głośników z serii Heritage jest do siebie dopasowane, dzięki użyciu forniru z tego samego kawałka drewna. Obudowy są starannie dopasowywane tak, aby głośniki z pary były praktycznie identyczne. Głośniki są parowane w fabryce jeszcze na początku produkcji, a gdy są gotowe każdy jest kontrolowany pod względem jakości i oznaczany kolejnymi numerami seryjnymi – dzięki temu twoje Heritage opuszczają fabrykę jako skrupulatnie stworzony zestaw.

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Klipsch od samego początku rozumiał wyjątkową i istotną rolę obudowy głośnika w procesie reprodukcji dźwięku. Od rzemieślników z Hope w Arkansas, po inżynierów z Indianapolis, Klipsch zawsze kładł szczególny nacisk na projekt obudowy. Żaden inny mały głośnik nie może pochwalić się tak dobrą konstrukcją i nie będzie przekazany tak wielu przyszłym pokoleniom, jak Heresy III.

Głośnik niskotonowy K-28-E 12” (30.48cm) membrana celulozowa
Głośnik średniotonowy K-53 1,75" (4,45 cm) tytanowa kopułka w tubie
Głośnik wysokotonowy K-107 1" (2,54cm) tytanowa kopułka w tubie
Impedancja 8 Ω
Konstrukcja Trójdrożna, obudowa MDF oraz sklejka brzozowa
Moc krótkotrwała/długotrwała 100W/400W
Pasmo przenoszenia 58Hz – 20kHz
Skuteczność 99dB @ 2.83V / 1m
Waga 20kg./szt.
Kolor Black, Cherry, Walnut
Wymiary 60.5cm x 39.37cm x 33.66cm

16 innych produktów w tej samej kategorii: