Jesteśmy tu po to aby Ci pomóc!
Koszyk
ilość: 0 sztuk cena: 0.00 zł
2010-09-20

Nowy iPod Nano (Apple)

Sklep strefa24.pl wprowadził do oferty nowość Apple - iPod Nano. W najnowszej odsłonie Nano mamy modele 8GB i 16GB. Główne cechy to dotykowy ekran multitouch, klips mocujący, długi czas pracy na baterii oraz radio FM z pauzowaniem.

Nowy iPod Nano sklep Warszawa

Mocne uderzenie. I delikatne stuknięcie.
Podłóż soundtrack pod swoje życie. iPod nano z Multi-Touch pozwoli Ci doświadczyć muzyki w zupełnie nowy sposób. Stuknij, aby odtworzyć wybrany utwór. Machnięciem na ekranie początkowym przeglądaj muzyczną bibliotekę według utworów, albumów, wykonawców, list odtwarzania, gatunków lub kompozytorów. Możesz nawet zmienić układ ikon na ekranie początkowym.

Przypnij piosenki.
Nowy klips sprawia, że możesz chodzić, biegać, jeździć lub tańczyć z ulubionymi utworami przypiętymi do rękawa (lub kieszeni czy torby). Na wyświetlaczu widoczna jest okładka albumu, z którego pochodzi aktualnie odtwarzany utwór.

Muzyka dzień i noc.
Wbudowana bateria litowo-jonowa umożliwia odtwarzanie muzyki non-stop nawet przez 24 godziny. Gdy przypniesz 8 GB lub 16 GB iPoda nano, wystarczy Ci muzyki na dojazd do pracy lub szkoły, na całą sesję na siłowni, na co tylko zechcesz.

Wstrząśnij i zmieszaj.
Czasem warto zdać się na ślepy los. Lekko wstrząśnięty iPod nano przejdzie do losowo wybranego utworu.
Ta funkcja doskonale sprawdza się, gdy chwilowo nie wiesz, na co masz naprawdę ochotę. iPod nano za każdym razem miło Cię zaskoczy.

Twój własny DJ.
Załóżmy, że słuchasz utworu, który Ci się podoba, i chcesz pozostać w tym samym muzycznym nastroju. Stuknij ikonę Genius. Funkcja ta znajduje w bibliotece Twojego iPoda nano utwory, które najlepiej do siebie pasują, i automatycznie tworzy listę odtwarzania Genius. Aby wypróbować inne kombinacje utworów, które być może nie przyszłyby Ci do głowy, twórz składanki Genius Mix w iTunes, a te, które Ci się spodobają, zsynchronizuj z iPodem nano. Następnie stuknij ikonę Genius Mixes i na nowo odkryj piosenki, których przez jakiś czas nie zdarzyło Ci się słuchać — a nawet takie, o których zupełnie nie pamiętasz.

Radio nano.
iPod nano poniesie Cię przez fale eteru. Tuner FM wyświetla nazwę wykonawcy, tytuł utworu lub programu, którego właśnie słuchasz. Wystarczy stuknąć, by wyświetlić elementy sterujące, przesunąć palcem po pokrętle, aby zmienić częstotliwość, i ponownie stuknąć, aby zaprogramować ulubioną stację.

Live Pause.
Nawet jeśli musisz na jakiś czas przerwać słuchanie, dzięki Live Pause nie stracisz ani minuty audycji. Stuknij, aby zatrzymać piosenkę lub program, a potem stuknij ponownie, aby kontynuować od tego samego miejsca. Możesz również cofnąć program o maksymalnie 15 minut, a następnie szybko przewinąć do przodu, aby znowu słyszeć aktualnie nadawaną audycję.

Zapraszamy do zakupów na:
strefa24.pl/ipod-apple-ipod-nano-o_c_112_1.html
Lista producentów
test